Aktualności »

DNI PSZCZYNY 2016

Już w najbliższy weekend, 20 i 21 sierpnia spotkaj się z nami na Dniach Pszczyny! Przygotowaliśmy wiele niespodzianek, w tym: bezpłatne soczewki kontaktowe, karty podarunkowe oraz bezpłatne komputerowe badanie wzroku. Czekamy na Ciebie od 12.00 do 18.00 na naszym stoisku przy Muzeum Zamkowym. Zapraszamy!


Chcąc być jeszcze bliżej, Optyk Karolina wychodzi Państwu naprzeciw! W tym roku podczas Dni Pszczyny będziemy gościli - jako jeden z głównych sponsorów - na scenie koncertowej, zapraszając Państwa do udziału w konkursach z nagrodami, animacjach oraz do odwiedzenia naszego stoiska reklamowego i zapoznania się ze wszystkimi przygotowanymi na tę okazję atrakcjami!

Przyjdź i odbierz swoje bezpłatne soczewki!

Optyk Karolina zaprasza do stoiska na bezpłatne wstępne badania wzroku! Tam będą czekały na odwiedzających darmowe soczewki firmy Alcon. To jednak nie koniec atrakcji! Dla naszych gości przygotowaliśmy także karty podarunkowe, wspaniałe upominki oraz prosto ze sceny głównej - show z licznymi nagrodami i atrakcjami.

Optyk Karolina dla dzieci - optyk dziecięcy - jedyny taki na Śląsku!

Kiedy wakacje dobiegają już końca szczególnie zapraszamy do naszego stoiska wszystkie dzieci, dla których przygotowaliśmy bezpłatne wstępne badania wzroku oraz wiele niespodzianek! Nasz miś czeka na każde dziecko z miłym upominkiem.

Optyk Karolina - salon znanych marek!

Szukasz markowych okularów? Dior, Fendi, Gucci, Givenchy, Marc Jacobs, Dolce&Gabbana, Versace, Emporio Armani, Prada czy Oakley, Ray-Ban®, Vogue, Lacoste to znane Ci marki? I dla Ciebie dobierzemy oryginalne okulary! Zapraszamy do naszych salonów optycznych i zapoznania się z naszą ofertą firmowych okularów!

Czekamy na Państwa w naszych salonach oraz przy stoisku podczas Dni Pszczyny - sponsor główny.

Optyk Karolina