Aktualności »

Mikołajkowe Dni Otwarte 2021

Optyk Karolina wraz z św. Mikołajem zaprasza na cykl Mikołajkowych Dni Otwartych, podczas których zbadamy Twój wzrok bezpłatnie (przy zakupie okularów), a nasi styliści dopasują idealne okulary dla Ciebie.

Pszczyna 29 listopada - 4 grudnia
Orzesze 3 grudnia - 8 grudnia
Tychy 6 grudnia - 8 grudnia
Stanowice 9 grudnia - 13 grudnia
Brzeszcze 13 grudnia - 16 grudnia
Pawłowice 13 grudnia - 17 grudnia
Skoczów 20 grudnia - 22 grudnia


Św. Mikołaj obdaruje miłymi prezentami, a my przygotowaliśmy wiele innych niespodzianek i promocji :

  • badanie wzroku w PREZENCIE (przy zakupie okularów)
  • super rabaty na szkła do 40%,
  • 2 pary szkieł progresywnych VARILUX w cenie jednej,
  • szkła progresywne VARILUX do 50% taniej,
  • świąteczny prezent od Mikołaja dla każdego Klienta


Bardzo prosimy o wcześniejszą rejestrację osobistą lub telefoniczną - 695 969 969.

Święty Mikołaj wraz z całą załogą Optyk Karolina zaprasza Państwa do odwiedzenia nas w te magiczne dni, w których w świątecznym klimacie pełni profesjonalizmu i uśmiechu polecimy najlepszy wariant dla Twoich oczu.

Jedna para okularów zamiast dwóch to tak wiele korzyści dla Ciebie

Ostatni czas pokazał, jaki komfort mogą wnieść w Twoje życie okulary progresywne VARILUX. Nie tylko ułatwią Ci codzienne funkcjonowanie, usprawnią Twoją pracę, ale przede wszystkim zapewnią zdolność wyraźnego widzenia w każdych warunkach bez ciągłych zmian okularów. Z naszą wyjątkową ofertą - szkła progresywne VARILUX to rozwiązanie w zasięgu Twego wzroku!

Sprawdź czy to już Twój czas na okulary progresywne !!!

Zdolność oczu do ostrego widzenia zmienia się wraz z wiekiem. Po 40. roku życia soczewka w oku na tyle się osłabia, że często tracimy zdolność wyraźnego widzenia z bliska. To pierwsze objawy prezbiopii! Sprawdź, czy jesteś prezbiopem - odpowiedz na poniższe pytania i przekonaj się, czy potrzebujesz okularów progresywnych.
Czy odczuwasz większe zmęczenie podczas długiej pracy z bliska? TAK/NIE
Czy po długiej pracy z bliska, czytaniu, pracy przy komputerze miewasz bóle oczu lub głowy? TAK/NIE
Czy zauważyłeś/-aś, że musisz odsuwać tekst na większą odległość? TAK/NIE
Czy potrzebujesz intensywniejszego światła do czytania lub masz trudności z odczytaniem znaków w słabym świetle? TAK/NIE
Czy drobny druk, małe znaki czasem się zamazują lub są cały czas zamazane? TAK/NIE
Czy masz ponad 40 lat? TAK/NIE

Jeśli na minimum 3 pytania odpowiedziałeś twierdząco, to najprawdopodobniej jestem prezbiopem!

Nie daj się dopaść jesieni życia - skutecznym rozwiązaniem są okulary progresywne, które same dostosowują swoją moc, zapewniając ostre widzenie na każdą odległość.

To idealny czas na Twój wzrok! Zadbaj o niego!!!

Praca zdalna i długie godziny przed komputerem to Twoja codzienność? Jednak wstrzymujesz wizytę u specjalisty i czekasz na lepszy czas? Lepszego czasu nie będzie! Tak wiele osób skarży się wokół na skutki pandemii. Jednym z nich niewątpliwie jest pogorszenie wzorku. Zastanawiałeś się, czy to także Twój problem? Być może długie godziny spędzone przed komputerem, złe oświetlenie, zmęczenie, osłabienie spowodowały, że nie widzisz już jak dawniej? Nie lekceważ tych objawów - teraz jest czas na Twój wzrok!

Bezpieczeństwo dla Twoich oczu jest dla nas Ważne!!!

Salony optyczne Optyk Karolina - to przestrzeń, w której czekamy na Ciebie! Dochowując wszelkich procedur, dbając o Twoje zdrowie i komfort zapewniamy najlepsze warunki bezpieczeństwa dla Ciebie! Zaufaj naszemu profesjonalizmowi i odwiedź salony Optyk Karolina w czasie Mikołajkowych Dni Otwartych!

Optyk Karolina

Serdecznie zapraszamy! Czekamy na Ciebie pełni ciepła, życzliwości i profesjonalizmu! Szanując Twój czas, bardzo prosimy o wcześniejszą rejestrację osobistą lub telefoniczną:
Pszczyna: 695 730 046
Brzeszcze: 695 001 530
Pawłowice: 695 000 699
Stanowice: 695 504 504
Orzesze: 695 121 121
Tychy.: 695 121 122
Skoczów: 695 123 333

One stop replica watches shop. There are watches of various brands, the same style as the star, the price is cheap and the quality is good.