Aktualności »

Sierpień miesiącem promocji na okulary progresywne

Czekasz na progres w kwestii Twego widzenia? Nie czekaj już ani chwili - jest on teraz w zasięgu Twego wzroku! Zyskaj do 1.200 zł na okulary progresywne Varilux w Optyk Karolina!


Prowadzisz aktywne życie, cenisz komfort, a nade wszystko ważne jest dla Ciebie bezpieczeństwo i zdrowie Twoich oczu? Skorzystaj z najwygodniejszego rozwiązania i wybierz okulary progresywne. Teraz jedna para zastąpi Ci wszystkie, które dotychczas nieustannie musiałeś zmieniać, by widzieć w każdej sytuacji.

Zastanawiasz się, czy jedna para może być gwarancją wyraźnego i ostrego widzenia na każdą odległość? Tak, dzięki indywidualnej konstrukcji szkieł progresywnych Varilux z podziałem na strefy umożliwi Ci doskonałe widzenie i bezpieczeństwo Twego wzroku.

 Sierpień w Optyk Karolina

Okulary progresywne są doskonałym rozwiązaniem na każdą porę roku. Szczególnie latem kiedy chcesz aktywnie wypocząć lub łączyć wypoczynek z praca zawodową. Wtedy najbardziej doskwiera nam nieustanne zmienianie okularów do chodzenia, do czytania czy na przeciwsłoneczne. Mając świadomość, jak trudne są to sytuacje, oferujemy naszym klientom bogaty wachlarz rozwiązań szkieł progresywnych przejrzystych, przeciwsłonecznych czy fotochromowych, które zastąpią kilka par okularów i zapewnią dobre widzenie w każdej sytuacji.

Przez cały sierpień możliwość skorzystania z wyjątkowych promocji we wszystkich salonach sieci Optyk Karolina.

Na tę okazję przygotowaliśmy:
- Dbając o komfort nie tylko oczu, ale i portfela, oferujemy wiele rabatów na szkła progresywne Varilux. Zyskaj nawet do 1.200 zł na swoje nowe okulary progresywne!
- Maksymalnie spersonalizowane szkła progresywne Varilux
- Szkła progresywne mogą być różnej jakości, my gwarantujemy, iż stworzymy dla Ciebie zindywidualizowane okulary, przywracając Ci naturalnie dobre widzenie.
- W ofercie naszych salonów posiadamy bogaty wybór nie tylko przejrzystych szkieł, ale także idealnych dla wszystkich planujących wypoczynek: przeciwsłonecznych i fotochromowych okularów progresywnych.
- Możliwość zakupu 2 par okularów progresywnych w cenie 1. Od teraz będą one już zawsze z Tobą

 Szczegóły promocji, a także profesjonalna obsługa oraz specjalistyczne konsultacje we wszystkich salonach OPTYK Karolina.

Infolinia: 695 969 969