Aktualności »

Złote Dni Otwarte

Złote Dni Otwarte w Optyk Karolina - to złoty czas na Twój wzrok!

Zapraszamy na Złote Dni Otwarte w salonach Optyk Karolina:
Pszczyna 6 września - 11 września
Pawłowice 13 września - 17 września
Stanowice 16,17 września oraz 20 września
Orzesze 21 września - 24 września
Brzeszcze 20 września - 24 września
Tychy 27 września - 1 października

Podczas Złotych Dni Otwartych będziemy świętować razem z Wami otrzymanie I miejsca w plebiscycie ORŁY OPTYKI 2021 w kategorii GOLD. Nagroda została stworzona dla najlepszych firm na rynku optycznym. Liderów branży, którzy wyznaczają kierunek, stawiają na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji, dzięki czemu mogą sprostać wymaganiom swoich Klientów.

To czas na Twój wzrok!
Praca zdalna i długie godziny przed komputerem to Twoja codzienność? Jednak wstrzymujesz wizytę u specjalisty i czekasz na lepszy czas? Lepszego czasu nie będzie! Tak wiele osób skarży się wokół na skutki pandemii. Jednym z nich niewątpliwie jest pogorszenie wzorku. Zastanawiałeś się, czy to także Twój problem? Być może długie godziny spędzone przed komputerem, złe oświetlenie, zmęczenie, osłabienie spowodowały, że nie widzisz już jak dawniej? Nie lekceważ tych objawów - teraz jest czas na Twój wzrok!


Bezpieczeństwo dla Twoich oczu
Salony optyczne Optyk Karolina - to przestrzeń, w której czekamy na Ciebie! Dochowując wszelkich procedur, dbając o Twoje zdrowie i komfort zapewniamy najlepsze warunki bezpieczeństwa dla Ciebie! Zaufaj naszemu profesjonalizmowi i odwiedź salony Optyk Karolina w czasie Złotych Dni Otwartych!


Złote Dni Otwarte
Na tę okazję przygotowaliśmy liczne upominki, niespodzianki i mega promocje!

  • badanie wzroku w PREZENCIE (przy zakupie okularów)
  • super rabaty na szkła do 40%,
  • 2 pary szkieł progresywnych VARILUX w cenie jednej,
  • szkła progresywne VARILUX do 50% taniej,
  • wspaniały prezent dla każdego Klienta

Jedne okulary - tak wiele korzyści
Ostatni czas pokazał, jaki komfort mogą wnieść w Twoje życie okulary progresywne VARILUX. Nie tylko ułatwią Ci codzienne funkcjonowanie, usprawnią Twoją pracę, ale przede wszystkim zapewnią zdolność wyraźnego widzenia w każdych warunkach bez ciągłych zmian okularów. Z naszą wyjątkową ofertą - szkła progresywne VARILUX to rozwiązanie w zasięgu Twego wzroku!

Serdecznie zapraszamy! Czekamy na Ciebie pełni ciepła, życzliwości i profesjonalizmu! Szanując Twój czas, bardzo prosimy o wcześniejszą rejestrację osobistą lub telefoniczną:

Pszczyna: 695-730-046
Brzeszcze: 695-001-530
Pawłowice: 695-000-699
Stanowice: 695-504-504
Orzesze: 695-121-121
Tychy.: 695-121-122