Aktualności »

Dni Pszczyny 18-19 sierpnia 2018

Nie trać nas z oczu! Optyk Karolina zaprasza na Dni Pszczyny 2018.

W tym roku po raz kolejny sieć salonów Optyk Karolina jest sponsorem głównym Dni Pszczyny 2018. Ten wyjątkowy, przedostatni weekend sierpnia to także świetna okazja, by rozpocząć z mieszkańcami i gośćmi naszego miasta świętowanie dziesięciolecia naszej firmy! Z tej okazji zapraszamy do stoiska Optyk Karolina, gdzie przygotowaliśmy dla wszystkich bezpłatne komputerowe badanie wzroku, fantastyczne promocje i mnóstwo atrakcji!

 


Nie trać nas z oczu!
Świętując dziesięciolecie działalności naszej firmy Optyk Karolina, chcemy - jak na Optyka przystało - spojrzeć mieszkańcom naszego miasta prosto w oczy! Stąd bezpłatne komputerowe badanie wzroku, super promocje i karty podarunkowe m.in. na wyjątkowe szkła progresywne Varilux! Prócz tego upominki dla odwiedzających nasze stoisko w parku tuż przy scenie głównej. Dla tych zaś co sceny się nie boją - fantastyczne konkursy z nagrodami!

Rzuć okiem na szkołę!
Wrzesień za pasem, więc mimo jeszcze wakacyjnej atmosfery, my myślimy już o wszystkich uczennicach i uczniach! Chcąc szczególnie dbać o ich wzrok, zapraszamy wszystkie dzieci w wieku szkolnym do wzięcia udziału w akcji "Szkoła"! W jej ramach przy naszym stoisku będziemy oferować bezpłatne badania komputerowe wzroku, a także wyjątkowe kupony podarunkowe do wykorzystania w salonach Optyk Karolina! Ciesząc się zaś jeszcze ostatnimi wakacyjnym dniami, przygotowaliśmy dla naszych najmłodszych klientów mnóstwo atrakcji i niespodzianek! Będzie bajecznie - obiecujemy!


Świętujemy razem! Dni Pszczyny 2018 z Optyk Karolina! Do zobaczenia już w najbliższy weekend!