Aktualności »

Jubileuszowe Dni Otwarte 7-8 września

10 lat! – tyle czasu jesteśmy już w zasięgu Twego wzroku! Z tej okazji zapraszamy do wielkiego świętowania, któremu nie będzie końca! Już w weekend 7-8 września rozpoczynamy urodzinowy cykl Dni Otwartych w salonach Optyk Karolina! Nie trać nas z oczu! – i odwiedź w salonie, gdzie wszystko się zaczęło! Zapraszamy na Jubileuszowe Dni Otwarte w salonie Optyk Karolina w Pszczynie (ul. Dobrawy 6)!


Od 10 lat w zasięgu Twego wzroku!
Optyk Karolina to rodzinna firma od dziesięciu lat obecna na rynku i zaangażowana w życie naszego miasta. To, co sprawia, że wizyty w naszych salonach są spełnieniem wszelkich oczekiwań naszych Klientów to pasja, pełen profesjonalizm i rodzinna atmosfera, które uczyniliśmy filarami naszego sukcesu. Po dziesięciu latach pełnej zaangażowania pracy stworzyliśmy sieć sześciu nowoczesnych salonów optycznych, w tym jedyny na Śląsku salon przygotowany specjalnie z myślą o dzieciach. Podejmowane przez nas działania stały się źródłem licznych sukcesów, nagród i wyróżnień, które są dla nas motywacją do stałego rozwoju! Wszystko zaś z myślą, by nasi klienci nigdy nie tracili nas z oczu!

Nie trać nas z oczu! - Jubileuszowe Dni Otwarte
Przepis na udaną urodzinową imprezę z Optyk Karolina? Zobacz, co przygotowaliśmy dla naszych Gości!

• Bezpłatne badanie wzroku przy zakupie okularów – to na dobry początek!
• Dbając o Twą wygodę, podarujemy Ci dwie pary szkieł okularowych w cenie jednej, a do tego oprawy renomowanych marek – gdzie drugą parę oprawek z wybranych modeli otrzymasz od nas w myśl zasady: „ile lat, tyle % zniżki!”
• Co więcej, mega rabaty na szkła – nawet do 40%! – dla wszystkich naszych Gości.
• Szkła progresywne Varilux aż 50% taniej - sprezentujemy tym, którzy kochają „progresy”!
• Parę soczewek zupełnie gratis dorzucimy zaś wszystkim preferującym soczewki!
• No i urodzinowy prezent z okazji 10-lecia firmy otrzyma absolutnie każdy z naszych Klientów!

Optyk Karolina – 10 lat razem – świętuj z nami! 7-8 września - zapraszamy!
Szanując Twój czas i dbając o Twoją wygodę prosimy o wcześniejszą rejestrację osobistą lub telefoniczną tel. 695-730-046.


Zdjęcia: