Aktualności »

Klejnot Ziemi Pszczyńskiej - świętuj z nami w Dni Otwarte!


Świętuj razem z nami Klejnot Ziemi Pszczyńskiej! Zapraszamy 1 i 2 czerwca (piątek i sobota) do salonu Optyk Karolina w Pszczynie na Dni Otwarte oraz symboliczną lampkę szampana!


Poznaj "Klejnot Ziemi Pszczyńskiej"! - OPTYK Karolina zaprasza!

OPTYK Karolina - laureat tegorocznych "Klejnotów Ziemi Pszczyńskiej" w kategorii Kobieta Biznesu zaprasza w dniach 1-2 czerwca do salonu optycznego w Pszczynie na mieniące się okularami DNI OTWARTE! Tym samym gwarantujemy wyjątkową atmosferę, inspirujące spotkania i wprowadzające w zachwyt promocje, w tym bezpłatne badanie wzroku przy zakupie okularów.

"Kobieta i diament wymagają szlifu i oprawy." (przysłowie francuskie)

Jeśli chodzi zaś o oprawy, to oferujemy modele z najnowszych kolekcji renomowanych marek! W ramach Dni Otwartych nawet do 50% taniej! O właściwy ich dobór zadba profesjonalna obsługa, która nie tylko odpowiednio doradzi, ale także obdaruje słodkimi upominkami oraz wyjątkowymi prezentami przygotowanymi specjalnie dla naszych gości!


"Kobietę najlepiej pocieszyć klejnotami." (przysłowie angielskie)

W Optyk Karolina chodzi oczywiście o okulary i soczewki! Stąd, chcąc uszczęśliwić wszystkich naszych klientów (nie tylko kobiety!), proponujemy "okulary do pary" - soczewki słoneczne z antyrefleksem za 1zł, soczewki progresywne do -50% i oczywiście zachwycające rabaty na soczewki okularowe nawet do 40%!

"Perły są zawsze odpowiednie." (Jackie Kennedy)

Tak jak odpowiednie okulary znajdziesz w OPTYK Karolina!

Umów się już dziś na wizytę (tel. 695-730-046) 


Zdjęcia: