Aktualności »

Mikołajkowe Dni Otwarte w Optyk Karolina

Zapraszamy na cykl Mikołajkowych Dni Otwartych, które odbędą się w dniach: 6 i 7 grudnia w Pszczynie oraz 9-13 grudnia w Pawłowicach, podczas których bezpłatnie zbadamy Twój wzrok (przy zakupie okularów). Razem ze św. Mikołajem obdarujemy Państwa również miłymi prezentami !


Czekają na Państwa mega promocje!

- badanie wzroku GRATIS (przy zakupie okularów)
- mega rabaty na szkła do 40%
- 2 pary szkieł progresywnych w cenie jednej
- para soczewek kontaktowych GRATIS
- prezent dla Ciebie od Mikołaja


Serdecznie zapraszamy!

Bardzo prosimy o wcześniejszą rejestrację osobistą lub telefoniczną:
Pszczyna: 695-730-046
Pawłowice: 695-000-699

 


Mikołajkowe spotkania!

W naszych salonach Mikołaj postanowił zatrzymać się na dłużej, dlatego też zapraszamy na dni promocji i mega niespodzianek, które przygotowaliśmy dla naszych klientów! Zapraszamy wszystkich na spotkanie ze świętym Mikołajem oraz śnieżynkami, które każdemu uszyją okulary na miarę!

Pozwól się obdarować!

W czasie wyjątkowych Mikołajkowych Dni Otwartych każdy z odwiedzających nasze salony będzie mógł skorzystać z bezpłatnego badania wzroku! Postanowiliśmy zaproponować naszym klientom jeszcze coś ekstra! Specjalne upominki, byśmy mogli spełnić Twoje świąteczne marzenia!

Twój optyk w Twoim mieście!

Zapraszamy do naszych salonów - zobacz na własne oczy magię mikołajkowych dni w OPTYK Karolina!

Święty Mikołaj wraz z całą załogą Optyk Karolina zaprasza Państwa do odwiedzenia nas w te magiczne dni, w których w świątecznym klimacie pełni profesjonalizmu i uśmiechu polecimy najlepszy wariant dla Twoich oczu.

Poczuj przedświąteczną magię razem z nami !