Promocje » Odkryj Varilux XR - RADIO


Odkryj szkła progresywne Varilux XR

Reklama RADIO !!!

Szkła progresywne Varilux XR - to Twój cyfrowy bliźniak!!!

Rewolucja w widzeniu na każdą odległość dzięki okularom progresywnym Varilux XR!
Dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencji tworzymy Twojego cyfrowego bliźniaka i personalizujemy Twoje okulary progresywne tak, abyś doświadczył nowego wymiaru komfortu widzenia.
Zarezerwuj swój termin już teraz w sieci salonów Optyk Karolina i otrzymaj drugą parę w prezencie, a pierwszą parę z rabatem nawet do 50%.

 

 


100 000 - tyle szacunkowo ruchów dziennie wykonują nasze oczy! Trzeba nam zastanowić się, ile z nich polega na przenoszeniu wzroku na niebieski ekran - kiedy pracujemy przy wielu ekranach, odczytujemy powiadomienia lub przenosimy wzrok na GPS podczas jazdy samochodem. Każdy z tych ruchów wymaga dostosowania ostrości widzenia. Czy jest możliwe, by działo się to natychmiastowo? Czy szkła okularowe mogą być wstanie przewidzieć ruch naszych oczu?

Okazuje się, że Tak!
 
To wszystko zaś dzięki sztucznej inteligencji, która została po raz pierwszy wykorzystana do stworzenia ultranowoczesnej soczewki!

Na podstawie analiz ponad miliona danych jest tworzony "twój cyfrowy bliźniak" - to jego zadaniem jest znać z wyprzedzeniem Twoje zachowania wzrokowe i odpowiednio na nie reagować.

Ta zaawansowana technologia pozwala na 67% większy zakres ostrego widzenia przy pomocy szkieł Varilux XR series. Dzięki temu czas dostosowania ostrości widzenia jest natychmiastowy, co pozwala cieszyć się ostrym widzeniem także w dynamicznych sytuacjach z płynnym ruchem gałek ocznych.

Od dziś z soczewkami Varilux XR series reagującymi na ruch rzeczywisty oczu możesz cieszyć się:

- precyzyjnym widzeniem wszystkich szczegółów,
- pewnością szybkiej reakcji oczu w sytuacjach dynamicznych,
- natychmiastową ostrością widzenia od dali do bliży i odwrotnie.

Dołącz do rodziny Optyk Karolina i ciesz się dobrym widzeniem !

Infolinia: 695 969 969


To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

One stop replica watches shop. There are watches of various brands, the same style as the star, the price is cheap and the quality is good.